Garbanzorizo ​​”: Meksykańskie chorizo ​​ciecierzycy (wegańskie, bezglutenowe)

Garbanzorizo ​​”: Meksykańskie chorizo ​​ciecierzycy (wegańskie, bezglutenowe)

Garbanzorizo ​​”: Meksykańskie chorizo ​​ciecierzycy (wegańskie, bezglutenowe)

Autor: Dietetyk zasilany roślinami · Przepis

Jestem bardzo podekscytowany, że Jim White, właściciel Jim White Fitness and Nutrition Studios w Virginia Beach, na moim blogu! Jim ukończył Summa Cum Laude z Youngstown University w Ohio z tytułem licencjata w odżywianiu. Jest zdawany przez Akademię Żywienia i Dietetyki jako zarejestrowany dietetyk i certyfikowany przez American College of Sports Medicine jako instruktor kondycji zdrowia. Jim jest obecnie rzecznikiem krajowym Akademii Żywienia i Dietetyki i ma reputację jednego z najlepszych pracowników służby zdrowia w okolicy. Jego klienteli obejmują wszystkie spacery życia – sportowców, aktorów, modeli, właścicieli firm, starszych i nastolatków. Jim i jego zespół pomogli setkom stracić tysiące.

dowiedziałeś się o treningu siłowym w szkole średniej od brata. Czy dorastałeś w stosunkowo zdrowym gospodarstwie domowym?

dorastałem chudego dzieciaka na bloku. Byłem słabym 135 funtów. Właściwie zjadłem dużo fast foodów, aby przynieść dodatkową wagę. Nie zacząłem zdawać sobie sprawy ze znaczenia dobrego odżywiania, dopóki nie dotarłem do szkoły średniej. Mój sportowy brat nauczył mnie, jak przybierać na wadze, jedząc dużo zdrowej żywności. Zyskałem 30 funtów mięśni w szkole średniej i zbudowałem zdrowy fundament.

Jaka jest twoja filozofia żywności?

Balance. Uważam, że możesz mieć kawałek ciasta i nadal zachować zdrowie. Widzę, że tak wielu ludzi stara się cały czas jeść idealnie, a ich woli kończy się oddawaniem się. Może to prowadzić do objadania się i trwającej całe życie podróży fluktuacji wagi. Zawsze mówię: „Jedz zdrowe 90% czasu, a pozostałe 10% jesz to, co chcesz”.

Dlaczego zdecydowałeś się otworzyć własną firmę? Czy było coś, z czym się nie zgodziłeś w innych ośrodkach fitness?

Wiedziałem na studiach, że chciałem posiadać własny biznes. To doprowadziło mnie do otwarcia trzech siłowni za 10 lat. Wiedziałem, że odżywianie brakuje w większości centrów fitness. Zrobiłem to, że moja nisza, tak jak mamy RD i DTR we wszystkich naszych studiach oferujących praktyczne porady dotyczące żywienia.

Jaki jest twój ulubiony rodzaj ćwiczeń?

Moim ulubionym ćwiczeniem są przysiad. Bezglutenowy)

(jeszcze bez ocen) Ładowanie …

Autor: dietetyk zasilany rośliną

Czat roślin: Alli Clute

Sharon Palmer

Opublikowano 25 maja 2016 r.

Zaktualizowano 13 października 2020 r.

· Przepis

Cieszę się, że mam dziś na blogu Alli Clute! Alli jest kierownikiem ds. Polityki żywnościowej i wydarzeń w Humane Society of the United States (HSUS). Zarządza wydarzeniami HSUS do przekazywania żywności, a także innymi wydarzeniami i inicjatywami, aby pomóc szkołom, szpitalom, uniwersytetom i innym instytucjom w zwiększaniu i promowaniu opcji menu opartych na roślinach. Przed dołączeniem do HSUS pracowała w firmie zajmującej się odchudzaniem medycznym, aby pomóc ludziom jeść zdrowsze. Po spędzeniu czasu w tej branży zdała sobie sprawę, że spożywanie bardziej zdrowej diety roślinnej jest najłatwiejszym, najbardziej naturalnym sposobem na utrzymanie zdrowej wagi-i jednocześnie pomagać planecie i zwierzętom. Możesz śledzić Alli na Twitterze.

Opowiedz nam trochę o tym, jak rozpoczął się program Food Forward?

W Humane Society of the United States spotykamy się z operacją gastronomicznymi w całym kraju, aby pomóc im w ich podróży, aby stworzyć zdrowszą, bardziej zrównoważoną i opłacalną operację restauracji poprzez dodanie większej liczby roślin -oparte na jedzeniu do ich menu. Odkryliśmy, że coraz więcej profesjonalistów gastronomicznych, z którymi się spotykamy, chce więcej informacji i pomysłów, więc pomyśleliśmy, dlaczego nie stworzyć miejsca spotkań, w którym każdy może się od siebie uczyć i odsunąć pomysły? Pierwszy program odbył się w lipcu 2013 r. I od tego czasu rośnie, w tym rozwój „Food Forward Culinary Experience”, dwudniowe praktyczne szkolenie, które wyposaża instytucjonalny personel żywności z większą wiedzą na temat przygotowania roślin -Oparte na posiłkach.

Jaki jest twój ogólny cel i misja do przodu?

Celem jest wyposażenie specjalistów z usług gastronomicznych w narzędzia i zasoby do rozwinięcia funkcji jadalni i doświadczenia ich instytucji poprzez oferowanie bardziej zdrowej żywności roślinnej. Ale najważniejsze – naszą większą misją – jest zbliżanie ludzi, uczenie się i inspirowanie się nawzajem oraz praca jako społeczność, aby podejmować kroki w kierunku budowania zdrowszego, bardziej zrównoważonego, opłacalnego i miłośniejszego świata, który zaczyna się w ich kuchni.

Jaki rodzaj sukcesu widziałeś w tym programie?

Całe okręgi szkolne K-12, szpitale i uniwersytety, a także nadrzędne firmy zajmujące się usługami gastronomicznymi, takie jak Compass Group, wdrażają inicjatywy redukcji mięsa. Niezależnie od tego, czy chodzi o programy, takie jak bezmięsne poniedziałek, Lean & Green Day, czy ich programy, obserwują poprawę zdrowia swoich pracowników i gości, spadek stopy węglowej i oszczędności. Na przykład w Valley Hospital w New Jersey zmniejszyło roczne zakupy mięsa o zaledwie 5%, oszczędzając około 46 000 USD, a koszt płyty Oakland Unified School District za bezmięsne posiłki spadły do ​​1,20 USD.

ma przyjęcie do przodu z jedzeniem Zaskoczył cię trochę?

Szczerze mówiąc, nie do końca. Pragnienie dań bez mięsa i koncepcja „flexitaryzmu” stają się coraz bardziej interesującymi tematami dla ogółu społeczeństwa, klientów jadących we wszystkich sektorach gastronomicznych i firm spożywczych. Biorąc pod uwagę, że celem instytucji jest zaspokojenie ich gości i sprostanie żądaniom, aby być opłacalnym – jak w przypadku każdej firmy – ma to sens. Cieszę się jednak, że program nadal rośnie, w dużej mierze ze względu na rosnące rozpowszechnienie jedzenia roślinnego oraz dzięki partnerstwu instytucji i organizacji, które odnoszą sukces w takich inicjatywach redukcji mięsa.

Jak myślisz, dlaczego ta wiadomość rezonuje z ludźmi?

Istnieje wiele powodów, dla których należy jeść i podawać więcej produktów roślinnych, że gdy ludzie się o nich dowiadują, wybór tworzenia bardziej zasilanego menu staje się jasny. Niezależnie od tego, czy jest to USDA, czy Departament Zdrowia i Opieki Społecznej USA Zalecanie wszyscy powinniśmy jeść więcej roślin i mniej mięsa, organizacja żywności i rolnictwa stwierdzająca, że ​​rolnictwo zwierząt wnosi 15% światowej emisji gazów cieplarnianych, lub informuje o tym Jedzenie oparte na roślinach idzie w głównym nurcie, powody po prostu się sumują. Od dietetyków tworzących plany dietetyczne dla poszczególnych pacjentów po dyrektorów usług gastronomicznych odpowiedzialnych za karmienie tysięcy rosnących dzieci każdego dnia, osoby z władzą decyzyjną nad żywnością są zmuszone do robienia prawej przez tych, których służą. Są upoważnieni, wiedząc, że mogą mieć ogromny wpływ na coś, co bardzo ważne: paliwo, które wkładamy w nasze ciała i nawyki, które tworzymy lub łamamy na co dzień. Jedzenie roślinne?

W college’u obejrzałem film przedstawiający, jak zwierzęta były traktowane w fabrycznych gospodarstwach, i sprawiło, że pomyślałem o moich wyborach żywieniowych. Następnie poprzez niewielkie badania odkryłem, że jedzenie roślin jest prawdopodobnie jedną z najzdrowszych diet, ma wiele salubornych wpływów na ciało, i sprzedano, że wybór stylu życia roślinnego był dla mnie. Przed dołączeniem do HSUS pracowałem w firmie zajmującej się odchudzaniem medycznym-ponieważ zawsze interesowałem się pomaganiem ludziom poprzez zdrowe odżywianie-i po spędzeniu czasu w tej branży zdałem sobie sprawę, że zjedzenie bardziej zdrowego, roślinnego, roślinnego Dieta jest najłatwiejszym, najbardziej naturalnym sposobem na utrzymanie zdrowego ciała. Oto jestem, rozpowszechniając to słowo poprzez instytucjonalne działanie, aby pomóc ludziom i zwierzętom.

Sugerowałbym pójście w tempie, które dla ciebie działa. Na początku nie musi to być wszystko albo nic. Po przejściu zacząłem od zastąpienia wielu produktów pochodzenia zwierzęcego w domu alternatywnymi, takimi jak zastąpienie mleka krowiego mlekiem sojowym lub migdałowym lub zastąpienie mięs na bazie zwierząt mięsami roślinnymi, tofu lub tempeh. W dzisiejszych czasach nie brakuje tych produktów, a prawie każde danie na bazie zwierząt można wykonać na danie na bazie roślin. Na początek trzymałbym się przepisów i smaków, które są ci znane, a następnie rozgałęziają się. Na wyciągnięcie ręki dostępne są tysiące przepisów na wyciągnięcie ręki, dzięki Internecie i zupełnie nowy świat jedzenia, który tylko czeka na odkrycie!

Podziel się 5 ulubionymi potrawami, których po prostu nie możesz żyć Bez.

och, trudno będzie wybrać zaledwie pięć! Jednym z moich ulubionych dań do zrobienia jest pikantny „ser” z koperkiem nerkowca z krakersami lub chlebem. Uwielbiam także wszystko meksykańskie, chociaż inne obejmują blaty (z LightLife Smart Bacon i Just Mayo), curry tiki masala z tofu i warzywami oraz mój zszywek jarmuż/szpinak, jagód i smoothie owsiane z różnymi nasionami i orzechami. Mój posiłek „idź do” jest trochę wyjątkowy: ja Top Tempeh lub jakąś wegetariańską patty z hummusem, pomidorem i cebulą i owinąć go w Nori. Jest inaczej, ale nawet mój współlokator jedzący mięso to uwielbia!

Czy masz ulubiony przepis na oparciu o roślinę?

„Garbanzorizo”: meksykański chorizo ​​ciecierzycy (wegańskie, bezglutenowe)

(jeszcze bez ocen) Ładowanie …

Autor: zasilany rośliną zasilany rośliną Dietetyk · Przepis

Cieszę się, że Alli Clute mam dzisiaj na moim blogu! Alli jest kierownikiem ds. Polityki żywnościowej i wydarzeń w Humane Society of the United States (HSUS). Zarządza wydarzeniami HSUS do przekazywania żywności, a także innymi wydarzeniami i inicjatywami, aby pomóc szkołom, szpitalom, uniwersytetom i innym instytucjom w zwiększaniu i promowaniu opcji menu opartych na roślinach. Przed dołączeniem do HSUS pracowała w firmie zajmującej się odchudzaniem medycznym, aby pomóc ludziom jeść zdrowsze. Po spędzeniu czasu w tej branży zdała sobie sprawę, że spożywanie bardziej zdrowej diety roślinnej jest najłatwiejszym, najbardziej naturalnym sposobem na utrzymanie zdrowej wagi-i jednocześnie pomagać planecie i zwierzętom. Możesz śledzić Alli na Twitterze.

Opowiedz nam trochę o tym, jak rozpoczął się program Food Forward?

W Humane Society of the United States spotykamy się z operacją gastronomicznymi w całym kraju, aby pomóc im w ich podróży, aby stworzyć zdrowszą, bardziej zrównoważoną i opłacalną operację restauracji poprzez dodanie większej liczby roślin -oparte na jedzeniu do ich menu. Odkryliśmy, że coraz więcej profesjonalistów gastronomicznych, z którymi się spotykamy, chce więcej informacji i pomysłów, więc pomyśleliśmy, dlaczego nie stworzyć miejsca spotkań, w którym każdy może się od siebie uczyć i odsunąć pomysły? Pierwszy program odbył się w lipcu 2013 r. I od tego czasu rośnie, w tym rozwój „Food Forward Culinary Experience”, dwudniowe praktyczne szkolenie, które wyposaża instytucjonalny personel żywności z większą wiedzą na temat przygotowania roślin -Oparte na posiłkach.

Jaki jest twój ogólny cel i misja do przodu?

Celem jest wyposażenie specjalistów z usług gastronomicznych w narzędzia i zasoby do rozwinięcia funkcji jadalni i doświadczenia ich instytucji poprzez oferowanie bardziej zdrowej żywności roślinnej. Ale najważniejsze – naszą większą misją – jest zbliżanie ludzi, uczenie się i inspirowanie się nawzajem oraz praca jako społeczność, aby podejmować kroki w kierunku budowania zdrowszego, bardziej zrównoważonego, opłacalnego i miłośniejszego świata, który zaczyna się w ich kuchni.

Jaki rodzaj sukcesu widziałeś w tym programie?

Całe okręgi szkolne K-12, szpitale i uniwersytety, a także nadrzędne firmy zajmujące się usługami gastronomicznymi, takie jak Compass Group, wdrażają inicjatywy redukcji mięsa. Niezależnie od tego, czy chodzi o programy, takie jak bezmięsne poniedziałek, Lean & Green Day, czy ich programy, obserwują poprawę zdrowia swoich pracowników i gości, spadek stopy węglowej i oszczędności. Na przykład w Valley Hospital w New Jersey zmniejszyło roczne zakupy mięsa o zaledwie 5%, oszczędzając około 46 000 USD, a koszt płyty Oakland Unified School District za bezmięsne posiłki spadły do ​​1,20 USD.

ma przyjęcie do przodu z jedzeniem Zaskoczył cię trochę?

Szczerze mówiąc, nie do końca. Pragnienie dań bez mięsa i koncepcja „flexitaryzmu” stają się coraz bardziej interesującymi tematami dla ogółu społeczeństwa, klientów jadących we wszystkich sektorach gastronomicznych i firm spożywczych. Biorąc pod uwagę, że celem instytucji jest zaspokojenie ich gości i sprostanie żądaniom, aby być opłacalnym – jak w przypadku każdej firmy – ma to sens. Cieszę się jednak, że program nadal rośnie, w dużej mierze ze względu na rosnące rozpowszechnienie jedzenia roślinnego oraz dzięki partnerstwu instytucji i organizacji, które odnoszą sukces w takich inicjatywach redukcji mięsa.

Jak myślisz, dlaczego ta wiadomość rezonuje z ludźmi?

Istnieje wiele powodów, dla których należy jeść i podawać więcej produktów roślinnych, że gdy ludzie się o nich dowiadują, wybór tworzenia bardziej zasilanego menu staje się jasny. Niezależnie od tego, czy jest to USDA, czy Departament Zdrowia i Opieki Społecznej USA Zalecanie wszyscy powinniśmy jeść więcej roślin i mniej mięsa, organizacja żywności i rolnictwa stwierdzająca, że ​​rolnictwo zwierząt wnosi 15% światowej emisji gazów cieplarnianych, lub informuje o tym Jedzenie oparte na roślinach idzie w głównym nurcie, powody po prostu się sumują. Od dietetyków tworzących plany dietetyczne dla poszczególnych pacjentów po dyrektorów usług gastronomicznych odpowiedzialnych za karmienie tysięcy rosnących dzieci każdego dnia, osoby z władzą decyzyjną nad żywnością są zmuszone do robienia prawej przez tych, których służą. Są upoważnieni, wiedząc, że mogą mieć ogromny wpływ na coś, co bardzo ważne: paliwo, które wkładamy w nasze ciała i nawyki, które tworzymy lub łamamy na co dzi pleasure duo skladeń. Jedzenie roślinne?

W college’u obejrzałem film przedstawiający, jak zwierzęta były traktowane w fabrycznych gospodarstwach, i sprawiło, że pomyślałem o moich wyborach żywieniowych. Następnie poprzez niewielkie badania odkryłem, że jedzenie roślin jest prawdopodobnie jedną z najzdrowszych diet, ma wiele salubornych wpływów na ciało, i sprzedano, że wybór stylu życia roślinnego był dla mnie. Przed dołączeniem do HSUS pracowałem w firmie zajmującej się odchudzaniem medycznym-ponieważ zawsze interesowałem się pomaganiem ludziom poprzez zdrowe odżywianie-i po spędzeniu czasu w tej branży zdałem sobie sprawę, że zjedzenie bardziej zdrowego, roślinnego, roślinnego Dieta jest najłatwiejszym, najbardziej naturalnym sposobem na utrzymanie zdrowego ciała. Oto jestem, rozpowszechniając to słowo poprzez instytucjonalne działanie, aby pomóc ludziom i zwierzętom.

Contents

Share this post